paturej

Cytat:

'' Ignorantia legis non excusat"

O Kancelarii

Można powiedzieć, iż z dzisiejszej perspektywy korzenie naszej Kancelarii tkwią w zamierzchłej przeszłości. Nasza Kancelaria aktywnie działa na rynku usług prawnych od roku 1990 jako W. Ozimińska Kancelaria Prawna Spółka komandytowa”, a od 2005 roku jako „W. Paturej Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa”. De facto doradzamy naszym Klientom od momentu, gdy ze względu na zmianę systemu gospodarczego, zaczęli takiego doradztwa rzeczywiście i faktycznie potrzebować.
Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą prawniczą. Naszą misją jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem i zrozumieniem potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu zdobyliśmy i stale zdobywamy doświadczenie w prowadzeniu nowoczesnej praktyki prawniczej. Zaufanie naszych Klientów pozwala nam uczestniczyć w realizacji nowatorskich projektów. Aktywnie rozwijamy umiejętność rozwiązywania złożonych zagadnień prawnych i stale podążamy za zmianami prawa. Ponadto oferujemy możliwość świadczenia pomocy prawnej w języku angielskim.
Kancelarię tworzy dynamiczny i kreatywny zespół prawników, którego głównym atutem jest gruntowna wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących regulacjach prawnych, a także osobiste zaangażowanie w realizowane projekty oraz doświadczenie. Obecnie nasz zespół składa się z radców prawnych, aplikantów radcowskich, a także świeżo upieczonych adeptów sztuki prawniczej. Wszyscy z nich są absolwentami wydziałów prawa renomowanych polskich i zagranicznych uniwersytetów.